Os 4943 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 0.00 | 15.09 | 3/1 | ||
Hradčany | 15.11 | 15.12 | |||
Čebín | 15.14 | 15.15 | |||
Kuřim | 15.20 | 15.21 | 2/1 | ||
Česká | 15.24 | 15.25 | |||
Brno-Řečkovice | 15.29 | 15.29 | |||
Brno-Královo Pole | 15.32 | 15.33 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 15.35 | 15.36 | |||
Brno-Židenice | 15.41 | 15.43 | |||
Brno hlavní nádraží | 15.47 | 15.50 | I | ||
Modřice | 15.58 | 15.59 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 16.02 | 16.02 | |||
Rajhrad | 16.04 | 16.05 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 16.08 | 16.09 | |||
Hrušovany u Brna | 16.11 | 16.12 | 2 | ||
Žabčice | 16.15 | 16.15 | |||
Vranovice | 16.19 | 16.20 | 2 | ||
Pouzdřany | 16.23 | 16.24 | |||
Popice | 16.27 | 16.27 | |||
Šakvice | 16.30 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci