Os 4933 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kuřim | 0.00 | 10.21 | 2/1 | ||
Česká | 10.24 | 10.25 | |||
Brno-Řečkovice | 10.29 | 10.29 | |||
Brno-Královo Pole | 10.32 | 10.33 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 10.35 | 10.36 | |||
Brno-Židenice | 10.41 | 10.43 | |||
Brno hlavní nádraží | 10.47 | 10.50 | I | ||
Modřice | 10.58 | 10.59 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 11.02 | 11.02 | |||
Rajhrad | 11.04 | 11.05 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 11.08 | 11.09 | |||
Hrušovany u Brna | 11.11 | 11.12 | 2 | ||
Žabčice | 11.15 | 11.15 | |||
Vranovice | 11.20 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci