Os 4836 | |
Řazení vlaku: 754 + Bdtee287 + 2xBtee285 + Bdtee286 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 14.39 | V | ||
Brno-Horní Heršpice | 14.43 | 14.44 | 6 | ||
Střelice dolní | 14.51 | 14.52 | |||
Střelice | 14.54 | 14.58 | 1 | ||
Omice | 15.02 | 15.02 | |||
Tetčice | 15.06 | 15.06 | 3 | ||
Rosice u Brna | 15.09 | 15.09 | |||
Zastávka u Brna | 15.12 | 15.14 | 3 | ||
Vysoké Popovice | 15.21 | 15.21 | |||
Rapotice | 15.26 | 15.29 | 3 | ||
Kralice nad Oslavou | 15.35 | 15.36 | 2 | ||
Náměšť nad Oslavou | 15.43 | 15.49 | 2 | ||
Studenec | 15.57 | 15.57 | 1 | ||
Vladislav zastávka | 16.05 | 16.05 | |||
Třebíč | 16.14 | 16.20 | 1 | ||
Třebíč-Borovina | 16.23 | 16.24 | |||
Krahulov | 16.28 | 16.29 | 3 | ||
Okříšky | 16.36 | 0.00 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci