Os 4835 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + Bfbrdtn794 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Okříšky | 0.00 | 6.04 | 1/1 | ||
Třebíč-Borovina | 6.14 | 6.15 | |||
Třebíč | 6.18 | 6.44 | 2 | ||
Vladislav zastávka | 6.52 | 6.52 | |||
Studenec | 7.00 | 7.01 | 1 | ||
Náměšť nad Oslavou | 7.09 | 7.12 | 1 | ||
Kralice nad Oslavou | 7.19 | 7.19 | 2 | ||
Rapotice | 7.26 | 7.27 | 2 | ||
Vysoké Popovice | 7.30 | 7.31 | |||
Zastávka u Brna | 7.37 | 7.41 | 2 | ||
Rosice u Brna | 7.44 | 7.44 | |||
Tetčice | 7.48 | 7.48 | 4 | ||
Omice | 7.52 | 7.52 | |||
Střelice | 7.56 | 7.57 | 2 | ||
Troubsko | 8.00 | 8.01 | |||
Brno-Horní Heršpice | 8.07 | 8.08 | 6 | ||
Brno hlavní nádraží | 8.12 | 0.00 | V |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci