Os 4805 | |
Řazení vlaku: 754 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jihlava | 0.00 | 4.42 | 2 | ||
Luka nad Jihlavou | 4.53 | 4.57 | 3 | ||
Bítovčice | 5.00 | 5.00 | |||
Přímělkov | 5.03 | 5.03 | |||
Dolní Smrčné | 5.06 | 5.06 | |||
Bransouze | 5.09 | 5.09 | 3 | ||
Číchov | 5.13 | 5.13 | |||
Okříšky | 5.19 | 5.23 | 1/1 | ||
Krahulov | 5.30 | 5.30 | 3 | ||
Třebíč-Borovina | 5.35 | 5.35 | |||
Třebíč | 5.39 | 5.42 | 1 | ||
Vladislav zastávka | 5.50 | 5.51 | |||
Studenec | 5.59 | 5.59 | 1 | ||
Náměšť nad Oslavou | 6.06 | 6.12 | 2 | ||
Kralice nad Oslavou | 6.19 | 6.19 | 2 | ||
Rapotice | 6.25 | 6.26 | 2 | ||
Vysoké Popovice | 6.29 | 6.30 | |||
Zastávka u Brna | 6.36 | 6.39 | 3 | ||
Rosice u Brna | 6.41 | 6.42 | |||
Tetčice | 6.45 | 6.45 | 3 | ||
Omice | 6.49 | 6.49 | |||
Střelice | 6.53 | 6.54 | 2 | ||
Troubsko | 6.57 | 6.58 | |||
Brno-Horní Heršpice | 7.04 | 7.04 | 6 | ||
Brno hlavní nádraží | 7.09 | 0.00 | V |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci