Os 4783 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 0.00 | 20.14 | 4 | ||
Semanín | 20.19 | 20.20 | |||
Opatov | 20.23 | 20.23 | 4 | ||
Opatovec | 20.26 | 20.26 | |||
Svitavy | 20.29 | 20.31 | 2/3 | ||
Svitavy-Lány | 20.33 | 20.34 | |||
Hradec nad Svitavou | 20.37 | 20.37 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 20.43 | 20.43 | |||
Březová nad Svitavou | 20.46 | 20.46 | 3 | ||
Moravská Chrastová | 20.48 | 20.48 | |||
Rozhraní | 20.51 | 20.51 | |||
Letovice | 20.56 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci