Os 4780 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 0.00 | 17.05 | 3 | ||
Rozhraní | 17.10 | 17.10 | |||
Moravská Chrastová | 17.13 | 17.13 | |||
Březová nad Svitavou | 17.15 | 17.16 | 2 | ||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 17.19 | 17.19 | |||
Hradec nad Svitavou | 17.26 | 17.26 | |||
Svitavy-Lány | 17.30 | 17.30 | |||
Svitavy | 17.33 | 17.34 | 3 | ||
Opatovec | 17.38 | 17.38 | |||
Opatov | 17.41 | 17.42 | 3 | ||
Semanín | 17.46 | 17.46 | |||
Česká Třebová | 17.53 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci