Os 4730 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Sokolnice-Telnice | 0.00 | 18.40 | 2 | ||
Brno-Chrlice | 18.46 | 18.47 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 18.57 | 19.00 | II | ||
Brno-Židenice | 19.03 | 19.04 | |||
Bílovice nad Svitavou | 19.10 | 19.10 | |||
Babice nad Svitavou | 19.14 | 19.15 | |||
Adamov | 19.18 | 19.18 | 3 | ||
Adamov zastávka | 19.20 | 19.21 | |||
Blansko | 19.26 | 19.27 | 1/2 | ||
Blansko město | 19.29 | 19.30 | |||
Dolní Lhota | 19.33 | 19.33 | |||
Rájec-Jestřebí | 19.36 | 19.37 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 19.40 | 19.40 | |||
Skalice nad Svitavou | 19.45 | 19.46 | 2 | ||
Svitávka | 19.48 | 19.49 | |||
Zboněk | 19.52 | 19.52 | |||
Letovice zastávka | 19.54 | 19.55 | |||
Letovice | 19.58 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci