Os 4727 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 0.00 | 16.02 | 4 | ||
Letovice zastávka | 16.04 | 16.05 | |||
Zboněk | 16.07 | 16.07 | |||
Svitávka | 16.10 | 16.10 | |||
Skalice nad Svitavou | 16.13 | 16.14 | 1/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 16.18 | 16.19 | |||
Rájec-Jestřebí | 16.22 | 16.23 | 2 | ||
Dolní Lhota | 16.25 | 16.26 | |||
Blansko město | 16.28 | 16.30 | |||
Blansko | 16.31 | 16.33 | 2 | ||
Adamov zastávka | 16.39 | 16.40 | |||
Adamov | 16.41 | 16.42 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 16.45 | 16.46 | |||
Bílovice nad Svitavou | 16.50 | 16.51 | |||
Brno-Židenice | 16.57 | 16.58 | |||
Brno hlavní nádraží | 17.02 | 17.06 | II | ||
Brno-Chrlice | 17.15 | 17.16 | 2 | ||
Sokolnice-Telnice | 17.21 | 17.22 | 3 | ||
Újezd u Brna | 17.23 | 17.24 | |||
Hostěrádky-Rešov | 17.27 | 17.27 | |||
Zbýšov | 17.30 | 17.30 | |||
Křenovice horní nádraží | 17.33 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci