Os 4711 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 0.00 | 8.02 | 4 | ||
Letovice zastávka | 8.04 | 8.05 | |||
Zboněk | 8.07 | 8.07 | |||
Svitávka | 8.10 | 8.10 | |||
Skalice nad Svitavou | 8.13 | 8.14 | 1/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 8.18 | 8.19 | |||
Rájec-Jestřebí | 8.22 | 8.23 | 2 | ||
Dolní Lhota | 8.25 | 8.26 | |||
Blansko město | 8.28 | 8.30 | |||
Blansko | 8.31 | 8.33 | 2 | ||
Adamov zastávka | 8.39 | 8.40 | |||
Adamov | 8.41 | 8.42 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 8.45 | 8.46 | |||
Bílovice nad Svitavou | 8.50 | 8.51 | |||
Brno-Židenice | 8.57 | 8.58 | |||
Brno hlavní nádraží | 9.02 | 9.06 | II | ||
Brno-Chrlice | 9.15 | 9.16 | 2 | ||
Sokolnice-Telnice | 9.21 | 9.22 | 3 | ||
Újezd u Brna | 9.23 | 9.24 | |||
Hostěrádky-Rešov | 9.27 | 9.27 | |||
Zbýšov | 9.30 | 9.30 | |||
Křenovice horní nádraží | 9.33 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci