Os 4656 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vranovice | 0.00 | 12.47 | 1/2 | ||
Žabčice | 12.52 | 12.52 | |||
Hrušovany u Brna | 12.55 | 12.57 | 1/4 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 13.00 | 13.00 | |||
Rajhrad | 13.03 | 13.04 | |||
Popovice u Rajhradu | 13.06 | 13.07 | |||
Modřice | 13.10 | 13.11 | 1/3 | ||
Brno-Horní Heršpice | 13.15 | 13.16 | 8 | ||
Brno hlavní nádraží | 13.20 | 0.00 | II |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci