Os 4622 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 4xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 0.00 | 5.42 | 1B | ||
Ladná | 5.49 | 5.49 | |||
Podivín | 5.52 | 5.53 | 2 | ||
Rakvice | 5.57 | 5.57 | |||
Zaječí | 6.00 | 6.01 | 2 | ||
Šakvice | 6.06 | 6.07 | 1/3 | ||
Popice | 6.10 | 6.10 | |||
Pouzdřany | 6.13 | 6.14 | |||
Vranovice | 6.17 | 6.21 | 1/1 | ||
Žabčice | 6.25 | 6.26 | |||
Hrušovany u Brna | 6.28 | 6.29 | 1/4 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 6.32 | 6.32 | |||
Rajhrad | 6.35 | 6.36 | |||
Popovice u Rajhradu | 6.39 | 6.39 | |||
Modřice | 6.42 | 6.43 | 1/3 | ||
Brno-Horní Heršpice | 6.47 | 6.48 | 8 | ||
Brno hlavní nádraží | 6.52 | 6.56 | II | ||
Brno-Židenice | 6.59 | 7.01 | |||
Brno-Lesná | 7.06 | 7.07 | |||
Brno-Královo Pole | 7.09 | 7.10 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 7.12 | 7.13 | |||
Česká | 7.17 | 7.17 | |||
Kuřim | 7.20 | 7.21 | 3/2 | ||
Čebín | 7.27 | 7.27 | |||
Hradčany | 7.30 | 7.30 | |||
Tišnov | 7.33 | 0.00 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci