Os 4601 | |
Řazení vlaku: 242 + 4xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 0.00 | 4.04 | 3/5 | ||
Ostrov nad Oslavou | 4.11 | 4.11 | 1/1 | ||
Laštovičky | 4.14 | 4.15 | |||
Sklené nad Oslavou | 4.19 | 4.19 | 2/1 | ||
Křižanov | 4.25 | 4.26 | 3 | ||
Ořechov | 4.31 | 4.32 | |||
Osová Bítýška | 4.35 | 4.35 | |||
Vlkov u Tišnova | 4.38 | 4.39 | 1/1 | ||
Níhov | 4.43 | 4.43 | |||
Řikonín | 4.47 | 4.48 | 2/1 | ||
Dolní Loučky | 4.51 | 4.51 | |||
Tišnov | 4.56 | 4.59 | 3/1 | ||
Hradčany | 5.01 | 5.02 | |||
Čebín | 5.04 | 5.05 | |||
Kuřim | 5.10 | 5.11 | 2/1 | ||
Česká | 5.14 | 5.15 | |||
Brno-Řečkovice | 5.19 | 5.19 | |||
Brno-Královo Pole | 5.22 | 5.23 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 5.25 | 5.26 | |||
Brno-Židenice | 5.31 | 5.33 | |||
Brno hlavní nádraží | 5.37 | 5.40 | I | ||
Vranovice | 5.56 | 5.57 | 2 | ||
Pouzdřany | 6.00 | 6.01 | |||
Popice | 6.04 | 6.04 | |||
Šakvice | 6.07 | 6.08 | 2 | ||
Zaječí | 6.12 | 6.13 | 2 | ||
Rakvice | 6.17 | 6.17 | |||
Podivín | 6.21 | 6.22 | 1/4 | ||
Ladná | 6.25 | 6.25 | |||
Břeclav | 6.33 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci