EN 457 „Phoenix“ | |
Řazení vlaku: 371 + Bee246 + Bpee247 + Bomdz236.9 + Bvcmz + Bvcmbz + WLABmz826 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 7.53 | 7.55 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 8.12 | 8.14 | 3 | ||
Praha-Holešovice | 9.18 | 9.46 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 9.56 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci