Os 4372 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vlárský průsmyk | 0.00 | 14.10 | 3 | ||
Svatý Štěpán | 14.13 | 14.13 | |||
Bylnice | 14.17 | 14.18 | 3 | ||
Popov | 14.23 | 14.23 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 14.29 | 14.30 | 3 | ||
Divnice | 14.32 | 14.32 | |||
Slavičín | 14.37 | 14.41 | 2 | ||
Hostětín | 14.47 | 14.47 | |||
Pitín zastávka | 14.54 | 14.54 | |||
Bojkovice město | 14.57 | 14.58 | |||
Bojkovice | 15.01 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci