Os 4326 | |
Řazení vlaku: 842 + Btx763 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bojkovice | 0.00 | 7.11 | 2 | ||
Záhorovice | 7.14 | 7.14 | |||
Nezdenice | 7.17 | 7.18 | 3 | ||
Šumice | 7.21 | 7.22 | |||
Újezdec u Luhačovic | 7.26 | 7.28 | 4 | ||
Uherský Brod | 7.32 | 7.34 | 3 | ||
Havřice | 7.37 | 7.37 | |||
Hradčovice | 7.41 | 7.42 | 2 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | 7.46 | 7.47 | |||
Vésky | 7.50 | 7.50 | |||
Kunovice | 7.53 | 7.54 | 5 | ||
Uherské Hradiště | 7.58 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci