Os 4318 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vlárský průsmyk | 0.00 | 19.16 | 3 | ||
Svatý Štěpán | 19.19 | 19.19 | |||
Bylnice | 19.23 | 19.23 | 3 | ||
Popov | 19.28 | 19.28 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 19.34 | 19.34 | 3 | ||
Divnice | 19.36 | 19.36 | |||
Slavičín | 19.40 | 19.41 | 3 | ||
Hostětín | 19.46 | 19.46 | |||
Pitín zastávka | 19.53 | 19.53 | |||
Bojkovice město | 19.57 | 19.57 | |||
Bojkovice | 19.59 | 20.00 | 3 | ||
Záhorovice | 20.03 | 20.03 | |||
Nezdenice | 20.06 | 20.07 | 3 | ||
Šumice | 20.10 | 20.10 | |||
Újezdec u Luhačovic | 20.14 | 20.15 | 4 | ||
Uherský Brod | 20.19 | 20.20 | 3 | ||
Havřice | 20.22 | 20.22 | |||
Hradčovice | 20.26 | 20.27 | 2 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | 20.31 | 20.31 | |||
Vésky | 20.33 | 20.33 | |||
Kunovice | 20.37 | 20.38 | 5 | ||
Uherské Hradiště | 20.41 | 20.42 | 4 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 20.48 | 0.00 | 1vlevo/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci