Os 4309 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBtx763 + Bfbrdtn794 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 0.00 | 13.24 | 4 | ||
Kunovice | 13.27 | 13.30 | 2 | ||
Vésky | 13.33 | 13.33 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 13.36 | 13.37 | |||
Hradčovice | 13.41 | 13.42 | 2 | ||
Havřice | 13.47 | 13.47 | |||
Uherský Brod | 13.50 | 13.53 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 13.58 | 13.59 | 3 | ||
Šumice | 14.03 | 14.04 | |||
Nezdenice | 14.07 | 14.07 | 3 | ||
Záhorovice | 14.11 | 14.11 | |||
Bojkovice | 14.15 | 14.17 | 3 | ||
Bojkovice město | 14.19 | 14.20 | |||
Pitín zastávka | 14.24 | 14.24 | |||
Hostětín | 14.32 | 14.32 | |||
Slavičín | 14.38 | 14.39 | 3 | ||
Divnice | 14.42 | 14.43 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 14.45 | 14.45 | 3 | ||
Popov | 14.51 | 14.51 | |||
Bylnice | 14.56 | 14.57 | 3 | ||
Svatý Štěpán | 15.01 | 15.01 | |||
Vlárský průsmyk | 15.04 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci