Os 4302 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 0.00 | 3.45 | 1 | ||
Popov | 3.50 | 3.50 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 3.55 | 3.56 | 3 | ||
Divnice | 3.58 | 3.58 | |||
Slavičín | 4.01 | 4.02 | 3 | ||
Hostětín | 4.07 | 4.07 | |||
Pitín zastávka | 4.14 | 4.14 | |||
Bojkovice město | 4.17 | 4.18 | |||
Bojkovice | 4.20 | 4.30 | 3 | ||
Záhorovice | 4.33 | 4.33 | |||
Nezdenice | 4.36 | 4.37 | 3 | ||
Šumice | 4.40 | 4.40 | |||
Újezdec u Luhačovic | 4.44 | 4.45 | 3 | ||
Uherský Brod | 4.49 | 4.51 | 3 | ||
Havřice | 4.54 | 4.54 | |||
Hradčovice | 4.59 | 4.59 | 3 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | 5.04 | 5.04 | |||
Vésky | 5.07 | 5.07 | |||
Kunovice | 5.11 | 5.11 | 2 | ||
Uherské Hradiště | 5.15 | 5.19 | 3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 5.25 | 0.00 | 1vlevo/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci