Os 4262 | |
Řazení vlaku: 363 + 2xBdt280 + Bt283 + 2xB255 + A/B/D/W Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 0.00 | 20.31 | |||
Grygov | 20.35 | 20.36 | 2 | ||
Brodek u Přerova | 20.40 | 20.41 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 20.44 | 20.44 | |||
Přerov | 20.51 | 21.00 | 2 | ||
Horní Moštěnice | 21.05 | 21.05 | |||
Říkovice | 21.09 | 21.09 | 2 | ||
Břest | 21.12 | 21.13 | |||
Hulín | 21.16 | 21.17 | 1/2 | ||
Záhlinice | 21.19 | 21.20 | |||
Tlumačov | 21.23 | 21.24 | 2 | ||
Otrokovice | 21.29 | 21.30 | 1/3 | ||
Napajedla | 21.34 | 21.34 | 1/2 | ||
Spytihněv | 21.37 | 21.37 | |||
Huštěnovice | 21.40 | 21.41 | 1/3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 21.45 | 0.00 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci