Os 4259 | |
Řazení vlaku: 363 + Bt283 + 2xBdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 0.00 | 21.52 | 2 | ||
Huštěnovice | 21.56 | 21.57 | 2 | ||
Spytihněv | 22.00 | 22.00 | |||
Napajedla | 22.02 | 22.03 | 2/3 | ||
Otrokovice | 22.07 | 22.12 | 2/4 | ||
Tlumačov | 22.16 | 22.17 | 1 | ||
Záhlinice | 22.20 | 22.20 | |||
Hulín | 22.23 | 22.24 | 1/2 | ||
Břest | 22.28 | 22.28 | |||
Říkovice | 22.31 | 22.31 | 1/2 | ||
Horní Moštěnice | 22.34 | 22.34 | |||
Přerov | 22.40 | 22.43 | 3 | ||
Rokytnice u Přerova | 22.48 | 22.49 | |||
Brodek u Přerova | 22.52 | 22.52 | 1/2 | ||
Grygov | 22.57 | 22.57 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 23.03 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci