Os 4258 | |
Řazení vlaku: 163 + 2xBdt280 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 0.00 | 16.07 | |||
Grygov | 16.11 | 16.12 | 2 | ||
Brodek u Přerova | 16.16 | 16.17 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 16.20 | 16.20 | |||
Přerov | 16.27 | 16.29 | 4 | ||
Horní Moštěnice | 16.33 | 16.33 | |||
Říkovice | 16.36 | 16.37 | 2 | ||
Břest | 16.40 | 16.40 | |||
Hulín | 16.43 | 16.44 | 1/2 | ||
Záhlinice | 16.46 | 16.46 | |||
Tlumačov | 16.50 | 16.50 | 2 | ||
Otrokovice | 16.54 | 16.55 | 1/3 | ||
Napajedla | 16.59 | 17.00 | 1/2 | ||
Spytihněv | 17.02 | 17.02 | |||
Huštěnovice | 17.05 | 17.06 | 1/3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 17.11 | 0.00 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci