Os 4223 | |
Řazení vlaku: 363 + Bt283 + 2xBdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 0.00 | 18.35 | 3 | ||
Hrušky zastávka | 18.42 | 18.42 | |||
Moravská Nová Ves | 18.45 | 18.46 | 1/2 | ||
Lužice | 18.49 | 18.50 | 1/4 | ||
Hodonín | 18.54 | 18.55 | 2 | ||
Rohatec zastávka | 18.59 | 18.59 | |||
Rohatec | 19.01 | 19.02 | 2 | ||
Bzenec přívoz | 19.08 | 19.08 | 2 | ||
Moravský Písek | 19.12 | 19.13 | 1/3 | ||
Moravský Písek zastávka | 19.15 | 19.16 | |||
Nedakonice | 19.20 | 19.20 | 2 | ||
Kostelany nad Moravou | 19.23 | 19.23 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 19.26 | 19.33 | 1/3 | ||
Huštěnovice | 19.37 | 19.37 | 2 | ||
Spytihněv | 19.40 | 19.41 | |||
Napajedla | 19.43 | 19.44 | 2/3 | ||
Otrokovice | 19.48 | 19.50 | 2/4 | ||
Tlumačov | 19.54 | 19.55 | 1 | ||
Záhlinice | 19.59 | 19.59 | |||
Hulín | 20.02 | 20.03 | 3/3 | ||
Břest | 20.06 | 20.07 | |||
Říkovice | 20.09 | 20.10 | 1/2 | ||
Horní Moštěnice | 20.13 | 20.13 | |||
Přerov | 20.19 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci