Os 4218 | |
Řazení vlaku: 363 + 2xBdt280 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 0.00 | 14.07 | |||
Grygov | 14.11 | 14.12 | 2 | ||
Brodek u Přerova | 14.16 | 14.17 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 14.20 | 14.20 | |||
Přerov | 14.27 | 14.32 | 4 | ||
Horní Moštěnice | 14.37 | 14.37 | |||
Říkovice | 14.41 | 14.41 | 2 | ||
Břest | 14.44 | 14.45 | |||
Hulín | 14.48 | 14.49 | 1/2 | ||
Záhlinice | 14.51 | 14.52 | |||
Tlumačov | 14.55 | 14.56 | 2 | ||
Otrokovice | 15.01 | 15.03 | 1/3 | ||
Napajedla | 15.07 | 15.07 | 1/2 | ||
Spytihněv | 15.10 | 15.10 | |||
Huštěnovice | 15.13 | 15.14 | 1/3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 15.18 | 15.31 | 1/3 | ||
Kostelany nad Moravou | 15.34 | 15.34 | |||
Nedakonice | 15.37 | 15.37 | 1/2 | ||
Moravský Písek zastávka | 15.41 | 15.42 | |||
Moravský Písek | 15.44 | 15.45 | 2 | ||
Bzenec přívoz | 15.49 | 15.49 | 1 | ||
Rohatec | 15.55 | 15.55 | 1/3 | ||
Rohatec zastávka | 15.57 | 15.58 | |||
Hodonín | 16.02 | 16.03 | 1/3 | ||
Lužice | 16.08 | 16.08 | 2 | ||
Moravská Nová Ves | 16.12 | 16.13 | 2 | ||
Hrušky zastávka | 16.16 | 16.16 | |||
Břeclav | 16.24 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci