Os 4217 | |
Řazení vlaku: 363 + Bt283 + 2xBdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 0.00 | 14.41 | 3 | ||
Hrušky zastávka | 14.48 | 14.48 | |||
Moravská Nová Ves | 14.51 | 14.52 | 1/2 | ||
Lužice | 14.55 | 14.56 | 1/4 | ||
Hodonín | 15.00 | 15.01 | 2 | ||
Rohatec zastávka | 15.05 | 15.05 | |||
Rohatec | 15.07 | 15.08 | 2 | ||
Bzenec přívoz | 15.14 | 15.14 | 2 | ||
Moravský Písek | 15.18 | 15.19 | 1/3 | ||
Moravský Písek zastávka | 15.21 | 15.22 | |||
Nedakonice | 15.26 | 15.26 | 2 | ||
Kostelany nad Moravou | 15.29 | 15.29 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 15.32 | 15.33 | 2 | ||
Huštěnovice | 15.37 | 15.38 | 2 | ||
Spytihněv | 15.41 | 15.41 | |||
Napajedla | 15.44 | 15.44 | 2/3 | ||
Otrokovice | 15.48 | 15.50 | 2/4 | ||
Tlumačov | 15.54 | 15.55 | 1 | ||
Záhlinice | 15.59 | 15.59 | |||
Hulín | 16.02 | 16.03 | 3/3 | ||
Břest | 16.06 | 16.07 | |||
Říkovice | 16.09 | 16.10 | 1/2 | ||
Horní Moštěnice | 16.13 | 16.13 | |||
Přerov | 16.19 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci