Os 4212 | |
Řazení vlaku: 363 + 2xBdt280 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 0.00 | 11.35 | 2 | ||
Horní Moštěnice | 11.40 | 11.40 | |||
Říkovice | 11.44 | 11.44 | 2 | ||
Břest | 11.47 | 11.48 | |||
Hulín | 11.51 | 11.59 | 1/1 | ||
Záhlinice | 12.01 | 12.02 | |||
Tlumačov | 12.05 | 12.06 | 2 | ||
Otrokovice | 12.11 | 12.13 | 1/3 | ||
Napajedla | 12.17 | 12.17 | 1/2 | ||
Spytihněv | 12.20 | 12.20 | |||
Huštěnovice | 12.23 | 12.24 | 1/3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 12.28 | 12.31 | 1/3 | ||
Kostelany nad Moravou | 12.34 | 12.34 | |||
Nedakonice | 12.37 | 12.37 | 1/2 | ||
Moravský Písek zastávka | 12.41 | 12.42 | |||
Moravský Písek | 12.44 | 12.45 | 2 | ||
Bzenec přívoz | 12.49 | 12.49 | 1 | ||
Rohatec | 12.55 | 12.55 | 1/3 | ||
Rohatec zastávka | 12.57 | 12.58 | |||
Hodonín | 13.02 | 13.03 | 1/3 | ||
Lužice | 13.08 | 13.08 | 2 | ||
Moravská Nová Ves | 13.12 | 13.13 | 2 | ||
Hrušky zastávka | 13.16 | 13.16 | |||
Břeclav | 13.24 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci