Os 4171 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kyjov | 0.00 | 7.07 | 5 | ||
Kyjov zastávka | 7.10 | 7.10 | |||
Vlkoš | 7.15 | 7.15 | 4 | ||
Vracov | 7.19 | 7.20 | |||
Bzenec | 7.24 | 7.28 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 7.37 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci