Os 4115 | |
Řazení vlaku: Bfbrdtn794 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 16.14 | III | ||
Brno-Černovice | 16.21 | 16.21 | |||
Brno-Slatina | 16.26 | 16.27 | 4 | ||
Šlapanice | 16.32 | 16.33 | 4 | ||
Ponětovice | 16.35 | 16.36 | |||
Blažovice | 16.40 | 16.41 | 5 | ||
Křenovice dolní nádraží | 16.46 | 16.46 | |||
Slavkov u Brna | 16.50 | 16.51 | 2 | ||
Křižanovice | 16.55 | 16.56 | |||
Marefy | 16.59 | 17.00 | |||
Bučovice | 17.03 | 17.04 | 4 | ||
Nevojice | 17.08 | 17.08 | |||
Nesovice | 17.12 | 17.12 | 3 | ||
Brankovice | 17.17 | 17.17 | |||
Nemotice | 17.21 | 17.21 | 3 | ||
Jestřabice | 17.27 | 17.27 | |||
Bohuslavice u Kyjova | 17.31 | 17.32 | |||
Kyjov | 17.37 | 17.38 | 5 | ||
Kyjov zastávka | 17.41 | 17.42 | |||
Vlkoš | 17.46 | 17.47 | 4 | ||
Vracov | 17.51 | 17.52 | |||
Bzenec | 17.56 | 17.57 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 18.07 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci