Os 4110 | |
Řazení vlaku: 842 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Moravou | 0.00 | 7.55 | 2 | ||
Bzenec | 8.04 | 8.05 | 4 | ||
Vracov | 8.08 | 8.09 | |||
Vlkoš | 8.14 | 8.14 | 3 | ||
Kyjov zastávka | 8.19 | 8.19 | |||
Kyjov | 8.23 | 8.24 | 4 | ||
Bohuslavice u Kyjova | 8.29 | 8.29 | |||
Jestřabice | 8.33 | 8.34 | |||
Nemotice | 8.40 | 8.41 | 4 | ||
Brankovice | 8.46 | 8.46 | |||
Nesovice | 8.50 | 8.51 | 4 | ||
Nevojice | 8.54 | 8.55 | |||
Bučovice | 8.59 | 9.00 | 3 | ||
Marefy | 9.02 | 9.03 | |||
Křižanovice | 9.06 | 9.06 | |||
Slavkov u Brna | 9.11 | 9.13 | 3 | ||
Křenovice dolní nádraží | 9.17 | 9.18 | |||
Blažovice | 9.24 | 9.24 | 4 | ||
Ponětovice | 9.28 | 9.28 | |||
Šlapanice | 9.31 | 9.31 | 3 | ||
Brno-Slatina | 9.36 | 9.37 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 9.48 | 0.00 | III |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci