Os 4109 | |
Řazení vlaku: Bfbrdtn794 + Bdtn756 + 854 + Btx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 10.14 | III | ||
Brno-Slatina | 10.25 | 10.27 | 4 | ||
Šlapanice | 10.32 | 10.33 | 4 | ||
Ponětovice | 10.35 | 10.36 | |||
Blažovice | 10.40 | 10.41 | 5 | ||
Křenovice dolní nádraží | 10.46 | 10.46 | |||
Slavkov u Brna | 10.50 | 10.51 | 2 | ||
Křižanovice | 10.55 | 10.56 | |||
Marefy | 10.59 | 11.00 | |||
Bučovice | 11.03 | 11.04 | 4 | ||
Nevojice | 11.08 | 11.08 | |||
Nesovice | 11.12 | 11.12 | 3 | ||
Brankovice | 11.17 | 11.17 | |||
Nemotice | 11.21 | 11.21 | 3 | ||
Jestřabice | 11.27 | 11.27 | |||
Bohuslavice u Kyjova | 11.31 | 11.32 | |||
Kyjov | 11.37 | 11.38 | 5 | ||
Kyjov zastávka | 11.41 | 11.42 | |||
Vlkoš | 11.46 | 11.47 | 4 | ||
Vracov | 11.51 | 11.52 | |||
Bzenec | 11.56 | 11.57 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 12.07 | 12.12 | 2 | ||
Uherský Ostroh | 12.16 | 12.17 | 2 | ||
Ostrožská Nová Ves | 12.22 | 12.22 | 3 | ||
Ostrožská Nová Ves lázně | 12.24 | 12.24 | |||
Kunovice zastávka | 12.27 | 12.28 | |||
Uherské Hradiště | 12.33 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci