Os 4101 | |
Řazení vlaku: 842 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 4.23 | IV | ||
Blažovice | 4.42 | 4.43 | 5 | ||
Křenovice dolní nádraží | 4.47 | 4.48 | |||
Slavkov u Brna | 4.51 | 4.52 | 2 | ||
Křižanovice | 4.56 | 4.57 | |||
Marefy | 5.00 | 5.01 | |||
Bučovice | 5.04 | 5.05 | 4 | ||
Nevojice | 5.09 | 5.09 | |||
Nesovice | 5.13 | 5.13 | 3 | ||
Brankovice | 5.18 | 5.18 | |||
Nemotice | 5.22 | 5.22 | 3 | ||
Jestřabice | 5.28 | 5.28 | |||
Bohuslavice u Kyjova | 5.32 | 5.33 | |||
Kyjov | 5.38 | 5.39 | 5 | ||
Kyjov zastávka | 5.42 | 5.43 | |||
Vlkoš | 5.47 | 5.48 | 4 | ||
Vracov | 5.52 | 5.53 | |||
Bzenec | 5.57 | 5.58 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 6.08 | 6.13 | 2 | ||
Uherský Ostroh | 6.17 | 6.18 | 2 | ||
Ostrožská Nová Ves | 6.22 | 6.23 | 3 | ||
Ostrožská Nová Ves lázně | 6.25 | 6.25 | |||
Kunovice zastávka | 6.28 | 6.29 | |||
Uherské Hradiště | 6.34 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci