Os 4002 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křenovice horní nádraží | 0.00 | 6.54 | 2 | ||
Zbýšov | 6.56 | 6.57 | |||
Hostěrádky-Rešov | 6.59 | 7.00 | |||
Újezd u Brna | 7.03 | 7.03 | |||
Sokolnice-Telnice | 7.05 | 7.06 | 3 | ||
Brno-Chrlice | 7.12 | 7.17 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 7.26 | 7.29 | II | ||
Brno-Židenice | 7.32 | 7.34 | |||
Bílovice nad Svitavou | 7.40 | 7.40 | |||
Babice nad Svitavou | 7.44 | 7.45 | |||
Adamov | 7.48 | 7.48 | 3 | ||
Adamov zastávka | 7.50 | 7.51 | |||
Blansko | 7.56 | 8.03 | 1/2 | ||
Blansko město | 8.04 | 8.05 | |||
Dolní Lhota | 8.08 | 8.08 | |||
Rájec-Jestřebí | 8.11 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci