Os 3907 | |
Řazení vlaku: 842 + 3xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kojetín | 0.00 | 9.22 | 1/1 | ||
Bezměrov | 9.26 | 9.26 | |||
Postoupky | 9.30 | 9.30 | |||
Kroměříž | 9.35 | 9.48 | 2a/2 | ||
Hulín | 9.56 | 10.07 | 2/2 | ||
Třebětice | 10.11 | 10.14 | 2 | ||
Holešov | 10.18 | 10.19 | 3 | ||
Jankovice | 10.26 | 10.26 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 10.31 | 10.32 | 3 | ||
Loukov | 10.38 | 10.38 | |||
Osíčko | 10.41 | 10.42 | 2 | ||
Podhradní Lhota | 10.46 | 10.46 | |||
Kunovice-Loučka | 10.49 | 10.49 | 3 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 10.54 | 10.54 | |||
Branky na Moravě | 10.57 | 10.58 | 2 | ||
Valašské Meziříčí | 11.04 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci