Os 3828 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdt279 + Bt283 + Bt278 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 0.00 | 21.30 | |||
Olomouc-Nové Sady | 21.33 | 21.34 | |||
Nemilany | 21.36 | 21.36 | |||
Kožušany | 21.38 | 21.39 | |||
Blatec | 21.41 | 21.41 | 2 | ||
Vrbátky | 21.46 | 21.48 | 1 | ||
Kraličky | 21.50 | 21.50 | |||
Vrahovice | 21.53 | 21.53 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 21.56 | 22.31 | 4 | ||
Bedihošť | 22.35 | 22.36 | 2 | ||
Čelčice | 22.39 | 22.40 | |||
Pivín | 22.42 | 22.43 | 2 | ||
Doloplazy | 22.47 | 22.47 | |||
Nezamyslice | 22.50 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci