Os 3827 | |
Řazení vlaku: 141 + Bt278 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 0.00 | 19.40 | 1 | ||
Doloplazy | 19.42 | 19.43 | |||
Pivín | 19.47 | 19.47 | 2 | ||
Čelčice | 19.50 | 19.50 | |||
Bedihošť | 19.53 | 19.54 | 2 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 19.58 | 20.00 | 5 | ||
Vrahovice | 20.03 | 20.03 | |||
Kraličky | 20.06 | 20.06 | |||
Vrbátky | 20.09 | 20.10 | 2 | ||
Blatec | 20.14 | 20.15 | 2 | ||
Kožušany | 20.17 | 20.17 | |||
Nemilany | 20.19 | 20.20 | |||
Olomouc-Nové Sady | 20.22 | 20.22 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 20.26 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci