Os 3826 | |
Řazení vlaku: 141 + Bdt279 + Bt283 + Bt278 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 0.00 | 19.30 | |||
Olomouc-Nové Sady | 19.33 | 19.34 | |||
Nemilany | 19.36 | 19.36 | |||
Kožušany | 19.38 | 19.39 | |||
Blatec | 19.41 | 19.42 | 1 | ||
Vrbátky | 19.46 | 19.47 | 2 | ||
Kraličky | 19.49 | 19.49 | |||
Vrahovice | 19.52 | 19.53 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 19.56 | 19.59 | 6 | ||
Bedihošť | 20.03 | 20.04 | 2 | ||
Čelčice | 20.07 | 20.08 | |||
Pivín | 20.10 | 20.11 | 2 | ||
Doloplazy | 20.15 | 20.15 | |||
Nezamyslice | 20.18 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci