EC 379 „Carl Maria von Weber“ | |
Řazení vlaku: 371 + Ampz143 + WRmz815 + 2xBmz245 + 2xBmz241 + Bmz245 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostseebad Binz | 0.00 | 10.42 | |||
Bergen auf Rügen | 11.06 | 11.08 | 3 | ||
Stralsund | 11.30 | 11.39 | 1 | ||
Greifswald | 11.57 | 11.59 | 2 | ||
Züssow | 12.11 | 12.13 | 2 | ||
Anklam | 12.23 | 12.25 | 2 | ||
Pasewalk | 12.48 | 12.50 | 2 | ||
Prenzlau | 13.05 | 13.07 | |||
Angermünde | 13.28 | 13.30 | |||
Eberswalde Hbf | 13.44 | 13.46 | |||
Bernau (b Berlin) | 14.01 | 14.03 | 4 | ||
Berlin-Gesundbrunnen | 14.16 | 14.18 | 7 | ||
Berlin Hbf | 14.23 | 14.35 | |||
Berlin Südkreuz | 14.40 | 14.42 | 4 | ||
Dresden-Neustadt | 16.42 | 16.47 | 7 | ||
Dresden Hbf | 16.53 | 17.10 | |||
Bad Schandau | 17.36 | 17.38 | 3 | ||
Děčín hlavní nádraží | 17.53 | 17.55 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 18.12 | 18.14 | 3 | ||
Praha-Holešovice | 19.18 | 19.30 | 3 | ||
Kolín | 20.12 | 20.13 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 20.34 | 20.36 | 4 | ||
Česká Třebová | 21.10 | 21.11 | 4 | ||
Brno hlavní nádraží | 22.14 | 0.00 | I |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci