Os 3742 | |
Řazení vlaku: 163 + Bt278 + Bt283 + 2xBdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 0.00 | 22.06 | 4 | ||
Rokytnice u Přerova | 22.11 | 22.12 | |||
Brodek u Přerova | 22.15 | 22.15 | 1/2 | ||
Grygov | 22.20 | 22.20 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 22.26 | 22.31 | |||
Štěpánov | 22.38 | 22.38 | 2 | ||
Střeň | 22.42 | 22.43 | |||
Červenka | 22.47 | 22.49 | 2 | ||
Moravičany | 22.56 | 22.57 | 2 | ||
Mohelnice | 22.59 | 23.00 | 2 | ||
Lukavice na Moravě | 23.04 | 23.05 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 23.10 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci