Os 3615 | |
Řazení vlaku: 831 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 0.00 | 16.04 | 2A/3 | ||
Bludov | 16.10 | 16.16 | 2/3 | ||
Bludov lázně | 16.20 | 16.21 | |||
Bohutín | 16.24 | 16.25 | |||
Bartoňov | 16.28 | 16.28 | |||
Ruda nad Moravou | 16.31 | 16.32 | 2 | ||
Komňátka | 16.36 | 16.37 | |||
Bohdíkov | 16.40 | 16.41 | 4 | ||
Raškov | 16.43 | 16.44 | |||
Hanušovice Holba | 16.47 | 16.48 | |||
Hanušovice | 16.51 | 16.58 | 3 | ||
Potůčník | 17.03 | 17.03 | |||
Jindřichov na Moravě | 17.08 | 17.11 | |||
Nové Losiny | 17.15 | 17.16 | |||
Branná | 17.23 | 17.26 | 3 | ||
Ostružná | 17.37 | 17.38 | 3 | ||
Ramzová | 17.42 | 17.43 | |||
Horní Lipová | 17.53 | 17.54 | 2 | ||
Lipová Lázně | 18.01 | 18.02 | 2 | ||
Lipová Lázně zastávka | 18.06 | 18.06 | |||
Jeseník | 18.11 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci