Os 3600 | |
Řazení vlaku: 831 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 0.00 | 3.30 | 3 | ||
Lipová Lázně zastávka | 3.33 | 3.33 | |||
Lipová Lázně | 3.37 | 3.38 | 2 | ||
Horní Lipová | 3.46 | 3.46 | 2 | ||
Ramzová | 3.58 | 3.58 | |||
Ostružná | 4.02 | 4.03 | 2 | ||
Branná | 4.12 | 4.12 | 3 | ||
Nové Losiny | 4.18 | 4.18 | |||
Jindřichov na Moravě | 4.23 | 4.23 | |||
Potůčník | 4.28 | 4.28 | |||
Hanušovice | 4.33 | 4.39 | 2 | ||
Hanušovice Holba | 4.41 | 4.42 | |||
Raškov | 4.45 | 4.45 | |||
Bohdíkov | 4.48 | 4.48 | 4 | ||
Komňátka | 4.51 | 4.52 | |||
Ruda nad Moravou | 4.55 | 4.59 | 3 | ||
Bartoňov | 5.02 | 5.02 | |||
Bohutín | 5.06 | 5.07 | |||
Bludov lázně | 5.10 | 5.10 | |||
Bludov | 5.13 | 5.13 | |||
Šumperk | 5.23 | 0.00 | 2A/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci