Os 3513 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 0.00 | 19.18 | 3 | ||
Česká Ves | 19.22 | 19.22 | |||
Česká Ves bazén | 19.24 | 19.24 | |||
Písečná | 19.29 | 19.30 | 3 | ||
Hradec-Nová Ves | 19.32 | 19.32 | |||
Mikulovice | 19.37 | 19.38 | 3 | ||
Głuchołazy | 19.54 | 19.58 | |||
Jindřichov ve Slezsku | 20.16 | 20.17 | 2 | ||
Třemešná ve Slezsku | 20.25 | 20.26 | 2 | ||
Město Albrechtice | 20.31 | 20.32 | 3 | ||
Linhartovy | 20.37 | 20.37 | |||
Krásné Loučky | 20.39 | 20.39 | |||
Krnov | 20.45 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci