Os 3168 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Frýdlant nad Ostravicí | 0.00 | 14.11 | 3 | ||
Čeladná | 14.16 | 14.17 | |||
Kunčice pod Ondřejníkem | 14.22 | 14.27 | 1 | ||
Frenštát pod Radhoštěm | 14.35 | 14.50 | 3 | ||
Frenštát pod Radhoštěm město | 14.52 | 14.52 | |||
Veřovice | 15.00 | 15.06 | 3 | ||
Mořkov hlavní trať | 15.12 | 15.12 | |||
Hostašovice | 15.18 | 15.19 | 3 | ||
Valašské Meziříčí | 15.27 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci