Os 3107 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Valašské Meziříčí | 0.00 | 18.58 | 2 | ||
Hostašovice | 19.07 | 19.08 | 4 | ||
Mořkov hlavní trať | 19.13 | 19.13 | |||
Veřovice | 19.20 | 19.21 | 3 | ||
Frenštát pod Radhoštěm město | 19.28 | 19.28 | |||
Frenštát pod Radhoštěm | 19.31 | 19.48 | 3 | ||
Kunčice pod Ondřejníkem | 19.56 | 19.57 | 2 | ||
Čeladná | 20.01 | 20.02 | |||
Frýdlant nad Ostravicí | 20.08 | 20.10 | 3 | ||
Pržno | 20.14 | 20.14 | |||
Baška | 20.18 | 20.19 | 3 | ||
Frýdek-Místek | 20.23 | 20.27 | 2 | ||
Lískovec u Frýdku | 20.31 | 20.32 | 4 | ||
Paskov | 20.38 | 20.39 | 1/1 | ||
Vratimov | 20.43 | 20.44 | 4 | ||
Ostrava-Kunčice | 20.47 | 20.49 | 2 | ||
Ostrava-Kunčičky | 20.52 | 20.52 | |||
Ostrava střed | 20.55 | 20.56 | 2/3 | ||
Ostrava-Stodolní | 20.57 | 20.58 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 21.01 | 0.00 | frýdlantské II/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci