..: Trasa vlaku Os 3103 - JŘ 2009 :..
Os 3103
Řazení vlaku: 842 + 3xBtax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Valašské Meziříčí  0.00 9.15 2
  Hostašovice  9.24 9.25 4
  Mořkov hlavní trať  9.29 9.29  
  Veřovice  9.36 9.37 3
  Frenštát pod Radhoštěm město  9.44 9.44  
  Frenštát pod Radhoštěm  9.47 9.48 3
  Kunčice pod Ondřejníkem  9.56 9.57 2
  Čeladná  10.01 10.02  
  Frýdlant nad Ostravicí  10.08 10.10 3
  Pržno  10.14 10.14  
  Baška  10.18 10.19 3
  Frýdek-Místek  10.23 10.27 2
  Lískovec u Frýdku  10.31 10.32 4
  Paskov  10.38 10.39 1/1
  Vratimov  10.43 10.44 4
  Ostrava-Kunčice  10.47 10.49 2
  Ostrava-Kunčičky  10.52 10.52  
  Ostrava střed  10.55 10.56 2/3
  Ostrava-Stodolní  10.57 10.58  
  Ostrava hlavní nádraží  11.01 0.00 frýdlantské II/2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster