Os 3100 | |
Řazení vlaku: 842 + 3xBtax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava hlavní nádraží | 0.00 | 4.45 | frýdlantské II/1 | ||
Ostrava-Stodolní | 4.48 | 4.48 | |||
Ostrava střed | 4.50 | 4.51 | 1/1 | ||
Ostrava-Kunčičky | 4.54 | 4.54 | |||
Ostrava-Kunčice | 4.57 | 4.59 | 2 | ||
Vratimov | 5.01 | 5.02 | 3 | ||
Paskov | 5.07 | 5.09 | 1/2 | ||
Lískovec u Frýdku | 5.15 | 5.16 | 4 | ||
Frýdek-Místek | 5.20 | 5.24 | 2 | ||
Baška | 5.28 | 5.28 | 3 | ||
Pržno | 5.33 | 5.33 | |||
Frýdlant nad Ostravicí | 5.38 | 5.43 | 3 | ||
Čeladná | 5.48 | 5.49 | |||
Kunčice pod Ondřejníkem | 5.54 | 5.58 | 1 | ||
Frenštát pod Radhoštěm | 6.06 | 6.23 | 3 | ||
Frenštát pod Radhoštěm město | 6.25 | 6.25 | |||
Veřovice | 6.33 | 6.38 | 3 | ||
Mořkov hlavní trať | 6.44 | 6.44 | |||
Hostašovice | 6.50 | 6.51 | 4 | ||
Valašské Meziříčí | 6.59 | 7.16 | 2 | ||
Branky na Moravě | 7.22 | 7.22 | 2 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 7.26 | 7.26 | |||
Kunovice-Loučka | 7.32 | 7.32 | 3 | ||
Podhradní Lhota | 7.35 | 7.35 | |||
Osíčko | 7.40 | 7.41 | 2 | ||
Loukov | 7.44 | 7.44 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 7.49 | 7.50 | 3 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | 7.54 | 7.54 | |||
Jankovice | 7.57 | 7.57 | |||
Dobrotice | 7.59 | 7.59 | |||
Holešov | 8.04 | 8.05 | 3 | ||
Třebětice | 8.10 | 8.13 | 1 | ||
Hulín | 8.17 | 8.27 | 2/2 | ||
Kroměříž | 8.35 | 8.37 | 2a/2 | ||
Postoupky | 8.42 | 8.42 | |||
Bezměrov | 8.45 | 8.45 | |||
Kojetín | 8.50 | 0.00 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci