Os 2941 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 0.00 | 17.40 | 2 | ||
Dolní Lutyně | 17.44 | 17.44 | |||
Dětmarovice | 17.47 | 17.48 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 17.54 | 17.55 | 3 | ||
Karviná-Darkov | 17.58 | 17.58 | |||
Louky nad Olší | 18.06 | 18.06 | 4 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 18.09 | 18.09 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 18.14 | 18.25 | 3 | ||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 18.29 | 18.29 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 18.31 | 18.32 | |||
Třinec (Trzyniec) | 18.35 | 18.36 | 3 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 18.40 | 18.40 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 18.43 | 18.44 | 2 | ||
Hrádek (Gródek) | 18.47 | 18.48 | |||
Návsí (Nawsie) | 18.52 | 18.53 | 1 | ||
Bocanovice (Boconowice) | 18.59 | 18.59 | |||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 19.08 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci