Os 2939 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 0.00 | 15.45 | 2 | ||
Dolní Lutyně | 15.49 | 15.49 | |||
Dětmarovice | 15.52 | 15.53 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 15.59 | 16.00 | 3 | ||
Louky nad Olší | 16.11 | 16.11 | 4 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 16.14 | 16.14 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 16.19 | 16.25 | 3 | ||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 16.29 | 16.29 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 16.31 | 16.32 | |||
Třinec (Trzyniec) | 16.35 | 16.36 | 3 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 16.40 | 16.40 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 16.43 | 16.44 | 2 | ||
Hrádek (Gródek) | 16.47 | 16.48 | |||
Návsí (Nawsie) | 16.52 | 16.53 | 1 | ||
Bocanovice (Boconowice) | 16.59 | 16.59 | |||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 17.08 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci