Os 2929 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 0.00 | 9.45 | 2 | ||
Dolní Lutyně | 9.49 | 9.49 | |||
Dětmarovice | 9.52 | 9.53 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 9.59 | 10.00 | 3 | ||
Louky nad Olší | 10.10 | 10.11 | 4 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 10.14 | 10.14 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 10.19 | 10.25 | 3 | ||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 10.29 | 10.29 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 10.31 | 10.32 | |||
Třinec (Trzyniec) | 10.35 | 10.36 | 3 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 10.40 | 10.40 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 10.43 | 10.44 | 2 | ||
Hrádek (Gródek) | 10.47 | 10.48 | |||
Návsí (Nawsie) | 10.52 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci