Os 2913 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 0.00 | 21.45 | 2 | ||
Dolní Lutyně | 21.49 | 21.49 | |||
Dětmarovice | 21.52 | 21.53 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 21.59 | 22.00 | 3 | ||
Louky nad Olší | 22.11 | 22.11 | 4 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 22.14 | 22.14 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 22.19 | 22.20 | 3 | ||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 22.24 | 22.24 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 22.26 | 22.27 | |||
Třinec (Trzyniec) | 22.30 | 22.31 | 3 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 22.35 | 22.35 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 22.38 | 22.39 | 2 | ||
Hrádek (Gródek) | 22.42 | 22.43 | |||
Návsí (Nawsie) | 22.47 | 22.48 | 3 | ||
Bocanovice (Boconowice) | 22.54 | 22.54 | |||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 23.03 | 23.04 | 3 | ||
Mosty u Jablunkova zastávka (Mosty koło Jabłonkowa | 23.08 | 23.08 | |||
Svrčinovec zastávka | 23.12 | 23.13 | |||
Čadca | 23.18 | 0.00 | 2. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci