Vlak 28407 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bechyně | 0.00 | 8.01 | 2 | ||
Bechyně zastávka | 8.05 | 8.05 | |||
Bežerovice | 8.09 | 8.09 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 8.14 | 8.15 | 2 | ||
Bechyňská Smoleč | 8.19 | 8.19 | |||
Všechlapy | 8.22 | 8.22 | |||
Třebelice | 8.24 | 8.24 | |||
Čenkov u Malšic | 8.27 | 8.27 | |||
Malšice | 8.29 | 8.30 | 2 | ||
Libějice | 8.35 | 8.35 | |||
Slapy | 8.37 | 8.38 | 2 | ||
Horky u Tábora | 8.41 | 8.41 | |||
Tábor | 8.50 | 0.00 | bechyňské/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci